Nasza oferta

Każda z naszych saun jest tworzona pod indywidualne zamówienie klienta. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i chętnie podejmujemy nowe wyzwania. Wszystkie sauny są wykonywane z należytą dbałością o szczegóły, a do ich wykonania stosowane są tylko wysokiej jakości materiały. Współpracujemy ze sklepem dobrasauna.pl, gdzie mogą Państwo wybrać materiał potrzebny do budowy sauny. Są tam również dostępne piece, jak i sterowniki. Solidne wykonanie, trwałość i nowoczesność gwarantują sterowniki firmy FFES.

Sauny fińskie

Sauny fińskie zarówno w Polsce jak i reszcie świata stają się coraz bardziej popularne. Sauna fińska jest dobra dla naszego zdrowia i poprawia nasze samopoczucie. Nieustannie staramy się spełniać wysokie wymagania naszych klientów, dlatego też ciągle doskonalimy nasze umiejętności i stosujemy tylko wysokiej jakości materiały. Każdą saunę fińską tworzymy pod indywidualne zamówienie klienta, dlatego klient otrzymuje to czego od nas oczekuje. Nowoczesna sauna musi być nie tylko efektywna dla organizmu, ale także atrakcyjna. Nasza firma nieustannie dba o to, by tak było.

sauna fińska

Sauny/kabiny IR

Świat nieustannie idzie do przodu pod względem technologicznym, a nasza firma dotrzymuje mu kroku. Mamy przyjemność zaoferowania państwu sauny IR, czyli sauny na podczerwień, które zamiast pieców i kamieni wykorzystują lampy. Główną zaletą jest mała ilość miejsca niezbędna do wykonania sauny co oferuje szeroki wachlarz możliwości. Budowa sauny nie musi być klasyczna jak w przypadku sauny fińskiej, a również jest w stanie zagwarantować nam dobre samopoczucie i regenerację.

sauna promienniki infrared

Balie ogrodowe

Balie znane są od ponad 2 tysięcy lat, na terenach od Skandynawii, poprzez kraje nadbałtyckie, Rosję, Chiny po Japonię są tradycyjnym sposobem utrzymania w zdrowiu i dobrym samopoczuciu ich użytkowników szczególnie w okresie zimowych chłodów. Odpowiednie korzystanie zwiększa odporność organizmu, hartuje i odpręża; pozwala na przyjemne, relaksujące spędzanie czasu w towarzystwie rodziny i znajomych. Kąpiele w balii ogrodowej bardzo dobrze wpływają na układ krążenia, drogi oddechowe, przemianę materii, otyłość, choroby stawów i bóle reumatyczne.

balia ogrodowa